Park Dental закривається на карантин

У зв’язку з введенням у період з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантину згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 р. № 211, а також керуючись Рішенням міської комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення у Львові від 16.03.2020 р., яким на час карантину заборонено надання планової стоматологічної допомоги у всіх стоматологічних закладах усіх типів форм власності, вказано на необхідність надання лише невідкладної медичної допомоги, з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій,

Шановні пацієнти та відвідувачі!

Повідомляємо Вам, що з 17 березня 2020 року на час карантину з метою попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом і гострих респіраторних інфекцій, згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 р. № 211, а також на підставі Рішення міської комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення у Львові від 16.03.2020 р. стоматологічна клініка «Парк Дентал» припинила надання планової стоматологічної допомоги пацієнтам. 

При цьому надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам стоматологічної клініки «Парк Дентал» здійснюється за попереднім записом. Просимо Вас узгоджувати дату та час надання такої невідкладної допомоги в телефонному режимі за номером +380673705822.

Заздалегідь вдячні Вам за розуміння.

Бережіть себе та будьте здорові!