З тих часів дуже багато що змінилося, але боязнь у деяких людей зберігається до цих пір. І даремно | Парк Дентал

ЗДОРОВІ ЗУБИ – ЗДОРОВИЙ ОРГАНІЗМ!


За часів СРСР у багатьох присутній панічний страх, подібний до фобії, щодо походу до стоматолога.

З тих часів дуже багато що змінилося, але боязнь у деяких людей зберігається до цих пір. І даремно.

Стереотипи і болючі практики залишилися лише в кошмарних спогадах, лікарі-стоматологи з величезними шприцами і загрозливим виглядом сьогодні зустрічаються хіба що тільки у фільмах жахів.

Сучасна медицина пропонує абсолютно безболісне якісне лікування зубів, та гарантує висококваліфіковане обслуговування компетентного персоналу.

Стоматологи як ніхто інший зацікавлені у найкращому виконанні своєї роботи. Тому на сьогоднішній день відкладати лікування зубів на потім абсолютно не має сенсу.

Чим раніше ви звернетеся за професіональною допомогою, тим меншими втратами Вам обійдеться лікування. Хто слідкує за гігієною своєї ротової порожнини, регулярно чистить зуби, сполочує порожнину рота спеціальними засобами – тому досить просто відвідувати два рази на рік стоматолога для загального огляду і зняття зубного каменю.

За бажанням, можна зробити лазерне відбілювання зубів. Яка допоможе нейтралізувани початкові прояви кар’єсу.

Здорові зуби – здоровий організм!


Однак якщо у когось є проблеми з зубами, видно чорний наліт, а може і ще гірше – карієс, тоді Вам негайно потрібен візит до стоматолога!

Через хворі гнилі зуби інфікується весь організм, адже пошкоджений зуб – джерело постійної інфекції. Бактерії вражають порожнину рота – звідси з’являються стоматити, тонзиліти, ангіни, гінгівіти, фарингіти, ларингіти, трахеїти і навіть бронхіти. Через хворі зуби дихання перестає бути свіжим, з’являється неприємний запах з рота. Через хворий зуб інфекція безпосередньо попадає в шлунок, а звідти через травну систему – в кров і в усі органи.

Тому ходити з хворими зубами, або залишками від зубів вкрай небезпечно і може привести до важких наслідків!

Ось чому нам шалено пощастило жити в двадцять першому столітті, коли новітні досягнення медицини цілому і стоматології зокрема досягли небувалого розмаху. У будь-якому місті у Вас є можливість відвідати стоматологічну клініку, де фахівець високого рівня огляне ротову порожнину, оцінить ознаки хвороби і призначить необхідне лікування.

Проте, це зовсім не означає, що можна просто відвідати стоматолога, вилікувати або видалити всі хворі зуби, і забути про проблеми.

Абсолютно необхідно навіть після лікування і в тому випадку, якщо у Вас всі зуби здорові, продовжувати доглядати за порожниною рота, виконувати всі процедури – чистити зуби два рази в день після їжі, полоскати відварами трав, відвідувати два рази на рік стоматолога. І хоча це робити досить просто, це допоможе зберегти вашу променисту посмішку на довгі роки!

Запишіться на консультацію у Парк Дентал для консультації та лікування!
Comments are closed.