Дитяча

Діагностика та Лікування в дитячому віці має свої особливості. До уваги слід брати не тільки ріст пацієнта, а й процес фізіологічного прорізування та зміни зубів. Слід памятати, що передчасна втрата молочного чи постійного зуба може призвести до блокади прорізування постійного, зміни положення щелеп, порушення прикусу та багатьох інших проблем зубо-щелепової системи.

Згадайте себе в дитинстві. З яким небажанням і страхом ви йшли до стоматолога. А тепер уявіть іншу картинку: ви маленький заходите в клініку ,де можна побавитись іграшками, подивитись мультики, послухати казочки зубної феї і по завершенню лікування вибрати сюрприз з ” чарівної шухляди” ….
так і це реальність!

В нашій клініці дитячий стоматолог знайде підхід навіть до най непосидючих вередуль.

Запрошуємо на перший візит /знайомство та визначення проблеми.

Лікар проводить огляд, підбирає індивідуальні засоби гігієни, дає рекомендації з основ догляду за зубками та харчування дитини. При виявленні проблем з прорізуванням зубів чи формування неправильного прикусу скерує до відповідного спеціаліста.

Доглядати та лікувати молочні зуби потрібно так само, як постійні зуби, можливо ретельніше, адже під молочним зубом знаходиться зачаток постійного, у випадку запалення він може пошкоджуватись. Несвоєчасне ж видалення зруйнованого зубчика порушує прикус, змінює терміни прорізування зубів, дикцію, ріст щелеп та здатність пережовувати їжу.

Фторування зубів

Процедура проводиться досить швидко – від 20 до 30 хв. Зуби добре вичищаються за допомогою спеціальної пасти та щіточки, висушуються і покриваються спеціальним фтор-лаком. Після цього

лікар дає рекомендації. Процедура є безпечною і безболісною та проводиться лише за показаннями.

Герметизація фісур

Це безболісна маніпуляція, яка включає: глибоку очистку, медичну обробку і «заливання» герметиком.

До відома батьків! Ця процедура не  дає змогу назавжди забути про карієс або вилікувати його. Вона дозволяє лише на 85% скоротити його розвиток за умови належної щоденної гігієни та вчасного візиту до стоматолога.

Лікування карієсу

У дітей цей процес розвивається блискавично. За кілька тижнів карієс може перейти в пульпіт, або ж  ще складніше – періодонтит. Лікування у нас буде безболісним, якщо потрібно з анестезією, з переглядом мультфільму чи цікавої передачі.

Використовуємо найсучасніші матеріали та методики лікування.

Лікування каналів

Реставрації (відновлення анатомї зуба)

Видалення Молочних Зубів

Для наших маленьких пацієнтів цей процес є максимально безболісним. Лікар використовує спеціальний гель, або спрей для знеболення. При вираженних руйнуваннях зубів, ми скеровуємо в спеціалізовану клініку.

Видалення Надкомплектних та зубів "Мудрості"

Під час проведення діагностичних процедур можна виявити наявність надкомплектних зубів, а також зубів «мудрості» полження яких  в майбутньому  можуть спричинити проблеми . Наявність їх може бути причиною порушення прорізування зубів, ураження коренів здорових зубів, формування не правильного прикусу, утворення деформацій обличчя.

При наявності надкомплектних та зубів «мудрості» ми скеровуємо в спеціалізовану клініку.

Запис на консультацію

Невідомий біль або ж раптові незручності через проблеми із ротовою порожниною?