Якби кожен, помітивши ознаки захворювання, неприємні відчуття в роті, негайно звертався до стоматолога, хвороба не встигала б розвинутися і куди легше було б вилікувати зуби | Парк Дентал

ЛІКУВАННЯ ВАЖЛИВО ПОЧАТИ ЗАВЧАСНО

Немає серед нас таких людей, які б хоч раз не зіткнулися із зубним болем.

Якби кожен, помітивши ознаки захворювання, неприємні відчуття в роті, негайно звертався до стоматолога, хвороба не встигала б розвинутися і куди легше було б вилікувати зуби.

Благо, сьогодні чимало клінік, де роблять точну діагностику на сучасному обладнанні, для яких є звичним індивідуальний підхід до вирішення проблем пацієнтів та професійне лікування. Як би не були міцні і тверді наші зуби, нам доводиться, рано чи пізно, звертатися за допомогою професійних фахівців.

Які бувають захворювання зубів?

Карієс

Не секрет, що це – найпоширеніше зубне захворювання, що виникає через появу м’якого нальоту на емалі зуба, що стає згодом місцем зосередження різних бактерій і грибка. Ущільнюючись з часом, наліт утворює зубну бляшку, в якій починає створюватись молочна кислота, яка і провокує деминерализацию емалі, звідки і бере початок каріозний процес.

У нас з’являється короткочасна біль від солодкого, кислого або солоного. Потім руйнується цілісність емалі, ми відчуваємо зубний біль вже від температурних, механічних і хімічних подразників, а лікар при огляді виявляє глибоку каріозну порожнину.

При цьому, якщо вчасно не звернутися до дантиста, виникає небезпека втрати зуба, тому бажано до лікаря піти при перших же симптомах хвороби. Карієс лікують, видаляючи уражені тканини і зміцнюючи ослаблені тканини і цілісність зуба, за допомогою пломби.

Пульпіт

На жаль, неуважність або просто боязнь візиту до стоматолога призводять до запізнілого звернення в клініку. Через це, карієс може призвести до винекнення пульпіту. Це ускладнення супроводжує гострий зубний біль, особливо вночі.

Якщо раніше ,від уражених пульпітом, зубів позбувалися, то сьогодні передові методики і обладнання дозволяють акуратно і майже без болю видаляти хворий нерв зуба. Потім фахівці, виконавши чистку каналу, якісно пломбують зуб.

Пародонтит

Одне з найсерйозніших хвороб в стоматологічній практиці – пародонтит, тобто запалення ясен, яке розповсюджується на інші тканини пародонту. Симптоми захворювання – наявність кровоточивих ясен, неприємного присмаку або запаху в роті. Після руйнування пародонтальних тканин, що оточують зуб, він просто починає хитатися. Якщо не лікувати, можна не тільки втратити зуб, а й отримати небезпечні наслідки. В таких випадках найкраще якнайшвидше звернутись до стоматолога.

Чим Ви раніше звернетеся до професійного стоматолога, тим більше, шансів уникнути багатьох негативних наслідків розвитку хвороби.

Лікування зубів важливо почати вчасно


Запишіться на консультацію у Парк Дентал для консультації та лікування!

Leave a Reply

Your email address will not be published.