Багато хто впевнений, що за великі гроші у приватників вони отримають лише євроремонт, комфортні крісла і розслаблюючу музику. Чи так насправді? | Парк Дентал

ДЕ ЛІКУВАТИ ЗУБИ?

Як ви вважаєте, що залежить від вибору стоматологічного кабінету? Багато хто впевнений, що за великі гроші у приватників вони отримають лише євроремонт, комфортні крісла і розслаблюючу музику.

Але це в корені некоректну думка, цілком і повністю відрізняється від реальності.

Наша сучасна медицина далека від ідеальної, і кваліфіковану допомогу можуть надати тільки ті фахівці, у яких є сукупність кількох чинників – досвіду, обладнання та бажання.

Що нам може дати державна клініка?

Безкоштовну діагностику, і то, без використання ренгену. Лікар може тільки візуально поставити діагноз, а якщо доведеться використовувати додаткове обладнання, то вже будьте ласкаві заплатити.

Наступний крок – самолікування.

По-перше, Вам знову-таки доведеться витратити кошти на препарати та витратні матеріали, яких в звичайних клініках просто немає.

По-друге, часто трапляється так, що лікар абсолютно не зацікавлений у вашому одужання. Ні, ми не хотіли б так говорити про всіх і підводити під одну гребінку. Є фахівці, які переживають за свою справу, прагнуть допомогти і відверто переживають за кожного пацієнта. Є, але їх стає все менше через низький рівень заробітних плат, тому їм нічого не залишається, окрім як йти в приватну установу.

Де будемо лікувати зуби?

У підсумку – що ми маємо? На лікування зубів в муніципальній клініці Ви витратите 50 доларів, а в приватній 60. Невже ці 10 доларів коштують тих незручностей?

Величезні черги, біганина по аптекам, очікування процедур через зайняте обладнання і т.д.?

У приватній стоматологічній клініці завжди є все необхідне для діагностики і лікування, Вам досить прийти туди всього один раз, що б відразу ж вирішити всі свої проблеми. Крім того, протези зубів в приватній клініці зроблять якісно і швидко.

Гарантія роботи варта окремої згадки, адже якщо раптом пломба вилетить через півроку, то вам її встановлять на місце абсолютно безкоштовно, за рахунок самої установи. Чи можливо таке при зверненні до державної клініки? Скоріш за все ні.

На даний момент існує два варіанти лікування – умовно безкоштовний і платний. Тільки ось різниця в грошах мізерна, а в якості величезна.

Вітчизняна медицина відчайдушно бореться за перше звання, але у неї це, на жаль не виходить. У найбідніших верств населення немає ніякого вибору, і це просто жахливо, адже та допомога, яку вони отримають, не витративши ні копійки, рівносильна таблетці аспірину при переломі. Сьогодні краще звертатися до приватних лікарів, якщо це дозволяє гаманець, і так буде до тих пір, поки держава не зверне уваги на дану проблему

Запишіться на консультацію у Парк Дентал для консультації та лікування!

Leave a Reply

Your email address will not be published.